Kes Me Oleme?

„Meie töötajad on inimesed, kes hindavad kõrgeimat kvaliteeti. Õige suhtumine on meie ettevõttes prioriteet 1. “

Natural House sai alguse 2002. aastal, kui Eesti ärimees Heiki Jürissaar otsustas hakata pakkuma inimestele kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke maju. Kõik majad on valmistatud käsitööna ja meie kvaliteedikontroll räägib iseenda eest. Esimesed aastad kulutati enamasti suvilade ja eramute projekteerimisele ja tootmisele. Nõudlus eksporditurgudel andis meeskonnale võimaluse hoonete jaoks nutikamate lahenduste väljatöötamiseks. 2008. aastal alustas Natural House vähese energiatarbega majade projekteerimist peamiselt Skandinaavia turule. Praegu on peamised kliendid Norrast, Rootsist, Taanist ja Soomest. Natural House’i aastatepikkune kogemus koos Põhja-Euroopa parimate ehitusteadmistega loob parimad uuenduslikud lahendused kõigi võimalike vajaduste jaoks.

fireplace - family - scandinavian - cabin - naturalhouse

MEIE EESMÄRK

Eesmärgiks on luua kodu, mis kestab põlvest põlve. Kodu, mis on mugav, hubane ja hõlpsalt soe. Kodu, mis on valmistatud loodussõbralikest materjalidest.

Natural House – 18 aastat kvaliteetseid passiivmaju!

Passiivsed ja vähese energiatarbega majad on mõistlik investeering võitluses tõusvate energiahindade vastu. Kvaliteetne elu algab sageli ideest. Natural House on ettevõte, mis tähistas sel aastal oma 18. aastapäeva. See on ettevõte, mis on paljude perede unistused ja visioonid teoks teinud.

Ettevõte Natural House asutati aastal 2002 ja ta on 18 aastat ehitanud maju Eestis, Saksamaal, Prantsusmaal ja mitmel pool mujal. Siiski on Skansinaavia olnud peamine turg: Norra, Soome, Island, Taani ja Rootsi. Ettevõtja Heiki Jürissaar kinnitab, et talle on väga oluline kvaliteet ja klientide rahulolu. Tema jaoks on iga kodu loomine justkui teekond ja ühe pere unistuste realiseerumine. Heiki Jürissaar on mitmes intervjuus tunnistanud, et Skandinaavia puhul tunneb ettevõtja ennast „omas kontekstis“ koduselt. Tema heledadest juustest, sirgest seljast ja sõbralikest sihikindladest silmadest kumab tõesti läbi justkui viikingite veri.

Ehk see ühisosa, sild Eesti ettevõtja geenides ja Skandinaavias elavate inimeste vahel loobki olulise usaldusefooni ja mõistmise! Nii on Norras ja mujal maailmas mitmeid NH poolt disanitud energiasäästlikke maju, passiv ja madalernergia maju. Sageli on integreeritud ka targa maja lahendus. Jürissaar kinnitab, et passivmaja säästab energiat võrreldes tavamajaga ligikaudu 6-10 korda. Ja lisab, et Skandinaavias elavad targad, ettenägelikud inimsed, kes oskavad näha maja ehitamise puhul ka pikemat perspektiivi. Nii tehakse tark investering tulevikku. Jürissaar soovib kõikidele peredele unistuse täitumist- oma kodust!