Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://www.naturalhouse.ee.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kontaktvormid

Klienditeeninduse huvides hoiame teatud aja jooksul kontaktvormi edastusi, kuid me ei kasuta nende kaudu esitatud teavet turunduseesmärkidel.

Küpsised

Meie veebisaidil kasutame küpsiseid, mis eristavad unikaalseid kasutajaid, mõõdavad ühenduse kiirust, määravad jälgitavat domeeni, mäletavad eelmisi külastusi, mäletavad, kust päringud tulevad, mõõdavad külastuste kestust, registreerivad rühmade eraldisi A / B testides ning mäletavad kõiki erisätted kasutaja tasemel. Küpsiste üksikasjalik kirjeldus on saadaval aadressil https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage.

Küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutatakse selleks, et paremini mõista, kuidas te meie veebisaiti kasutate, ning asjakohaste ja huvitavate funktsioonide ja sisu väljatöötamiseks.

Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on teist veebisaiti külastanud.

Need veebisaidid võivad teie kohta andmeid koguda, küpsiseid kasutada, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie integreeritud manust sisuga, sealhulgas jälgida manustatud sisuga suhtlemist, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse loginud.

Analytics

Teeme koostööd Google Analyticsiga, kes kasutavad tehnoloogiat, mis aitab meil mõista, kuidas inimesed meie saiti kasutavad. Need müüjad võivad kasutada teid huvitavate reklaamide esitamiseks tehnoloogiaid. Võite valida huvipõhise reklaami saamisest loobumise. Lisateave: https://policies.google.com/privacy?hl=et


Natural House OÜ teeb koostööd (või võib tulevikus teha koostööd) võrgureklaamijate, reklaamiagentuuride, analüüsiteenuste pakkujate ja teiste müüjatega, et pakkuda meile teavet Teenuses liikluse kohta, sealhulgas vaadatud lehed ja Teenuse külastamisel tehtud toimingud; meie reklaamide esitamiseks teistel veebisaitidel, mobiilirakendustes ja mujal veebis; ning anda meile teavet teenuse kasutamise ja meie reklaamide tõhususe kohta. Meie teenusepakkujad võivad koguda teatud teavet teie teenuse, aga ka muude veebisaitide või teenuste külastuste ja tegevuste kohta, nad võivad seadistada teie seadmesse oma jälgimistehnoloogia ja sellele juurde pääseda ning kasutada seda teavet teile sihitud reklaamide kuvamiseks. Mõni neist osapooltest võib teenuse või muude veebisaitide ja -teenuste külastamisel koguda isikuandmeid.

Kasutame Google Analyticsit selleks

Kellega me teie andmeid jagame

Oma teenuste osutamiseks ja oma lepingujärgsete kohustuste täitmiseks jagame vajalikke isikuandmeid teistele osapooltele. See hõlmab värbamise, projektijuhtimise, arvete esitamise ja tööajatabelites registreerimise programmide tarnijaid, samuti raamatupidamissüsteemide tarnijaid. Oleme kõigi oma tarnijatega sõlminud andmetöötluslepingud. Me ei jaga, müü, edasta ega muul viisil avalda isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui meil on seadusest tulenev kohustus seda teha.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kommentaari jätmisel säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed tähtajatult. See on nii, et saaksime kõik järelmeetmete kommentaarid automaatselt ära tunda ja heaks kiita, selle asemel et neid modereerimisjärjekorras hoida.

Meie veebisaidil registreeruvatele kasutajatele (kui neid on) salvestame ka nende poolt pakutavat isiklikku teavet oma kasutajaprofiilis. Kõik kasutajad saavad oma isiklikku teavet igal ajal näha, redigeerida või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Veebisaidi administraatorid saavad seda teavet ka vaadata ja muuta.

Mis õigused teil on teie andmete üle

Kui teil on sellel saidil konto või olete kommenteerinud, võite taotleda eksporditud faili saamist teie valduses olevate isikuandmete kohta, sealhulgas kõik andmed, mille olete meile edastanud. Võite ka taotleda, et kustutaksime kõik teie kohta käivad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme haldus-, juriidilistel või turvalisuse huvides kohustatud säilitama.

Kuhu me teie andmeid saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida automatiseeritud rämpsposti tuvastamise teenuse kaudu.

Teie kontaktteave

Registreeritud andmete parandamise või kustutamisega seotud päringud saab saata kirjalikult:
Natural House OÜ
Meistriit 5
62122 Roiu, Eesti
E-post: info@naturalhouse.ee

Lisainformatsioon
Kuidas me teie andmeid kaitseme?

Kaitseme teie isikuandmeid füüsilise ja virtuaalse juurdepääsu kontrolli kaudu.